Rekrutacja do żłobka i Przedszkola

Wesołego Alleluja
4 kwietnia 2021
Wyniki Konkursu PISANKA 3D
21 kwietnia 2021

Rekrutacja do Żłobka i Przedszkola „Pałacyk Malucha” w Rzeszowie.

Rekrutacja do Żłobka i Przedszkola „Pałacyk Malucha”. PROMOCJA! Ze względu na obecną sytuację przygotowaliśmy specjalną Promocję. Przy zapisie do 03.05.2021 roku – WPISOWE wynosić będzie jedynie 0 zł. Dlatego zadzwoń już dziś pod numer telefonu 607141800 i zapytaj o szczegóły.

http://rzeszow.palacykmalucha.pl/rekrutacja/

https://www.facebook.com/palacykmalucharzeszow/

Funkcjonowanie przedszkola opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na problemy, z którymi borykają się dzieci w różnym wieku. Pomagamy przetrwać pierwsze dni rozłąki z rodzicami otaczając dzieci czułością i dając im poczucie szczęścia. Szczególny nacisk kładziemy na stałą współpracę z Rodzicami. Podtrzymywanie dobrych relacji jest fundamentem prawidłowego funkcjonowania na zasadzie partnerstwa. Organizujemy cykliczne zebrania podczas których każdy ma prawo do zabrania głosu w sprawach istotnych dla przedszkola. Przyświeca nam bowiem wspólny i niezmienny cel: dobro dziecka.

Do dyspozycji dzieci oddajemy przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Oprócz tego w budynku znajduje się mi.in. oddzielna sala do zajęć logorytmicznych i tanecznych, szatnia, oraz sala plastyczna gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty pod okiem specjalistów. Kolorowa jadalnia zachęca do próbowania smacznych i zdrowych posiłków dostarczanych przez firmę cateringową i przygotowywanych pod okiem dietetyka specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki posiadamy atesty oraz certyfikaty.